مدیریت شهری

افتتاح دو ایستگاه مترو معطل پله‌برقی

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  علی‌اکبر روح‌نواز در پاسخ به چرایی عدم افتتاح و بازگشایی دو ایستگاه متروی عبدل‌آباد و شریعتی واقع در جنوب خط ۳ مترو گفت: در اردیبهشت‌ماه امسال ۱۲ کیلومتر از خط ۳ مترو توسط شهردار تهران افتتاح شد که وعده تکمیل و بازگشایی دو ایستگاه به آینده نزدیک داده شد.

 

وی با بیان اینکه درحال حاضر دو ایستگاه عبدل‌آباد و شریعتی تکمیل است در پاسخ به چرایی عدم بهره‌برداری از آن گفت: بنابر تدابیر شهردار تهران پیرو شکایات مردمی و تذکرات اعضای شورای شهر تهران مقرر شده است که ایستگاه مترو بدون نصب پله‌برقی احداث نشود.

 

مدیرروابط عمومی شرکت متروی تهران و حومه با بیان اینکه درخواست و سفارش ساخت پله برقی ایستگاه‌های مذکور به شرکت مورد نظر داده شده است، اظهارکرد: با این حال پروسه تحویل پله برقی و نصب آن پروسه هزینه‌بری است که به این دلیل نمی‌توان این دو ایستگاه را بازگشایی کرد.

 

روح‌نواز با اشاره به اصرار اهالی منطقه عبدل‌آباد برای بازگشایی این ایستگاه گفت: به دلیل علاقه و به صرفه بودن استفاده از حمل و نقل ریلی بسیاری از مردم این دو منطقه درخواست بازگشایی این ایستگاه‌ها بدون نصب پله برقی را داشتند؛ اما هنوز تصمیمی در این راستا اتخاذ نشده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن