اجتماعی و فرهنگی

راه‌اندازی خانه‌های امید در همه استان‌ها

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  علی ربیعی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید همواره می‌کوشد تا شرایط رفاهی منسجم و خوبی برای تمامی اقشار فراهم کند، اظهار داشت: در این مدت اقدامات خوبی در جامعه صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه اجرای طرح بیمه سلامت همگانی، برگزاری منظم جلسات شورای عالی بیمه خدمات درمانی،برگزاری جلسات ساماندهی کودکان کار و خیابان تنها بخشی از اقدامات دولت است، افزود: تمامی این اقدامات در حالی صورت گرفته که در گذشته به فراموشی سپرده شده بود.

ربیعی در ادامه با اشاره به برنامه‌های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در خصوص بازنشستگان گفت: شاهد هستیم که کارهای خوبی از سوی صندوق‌های بیمه‌ای انجام شده است که از آن جمله می‌توان به پرداخت وام ضروری و تسهیلات ویژه برای سفرهای زیارتی و سیاحتی اشاره کرد.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه اجرای بیمه طلایی یکی از اقدامات قابل توجه دولت برای بازنشستگان کشوری بوده است، گفت: هم اکنون تمامی بازنشستگان کشوری به همراه افراد تحت تکفل از خدمات بیمه طلایی بهره‌مند هستند.

ربیعی در ادامه به پرداخت تمامی مطالبات بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری اشاره کرد و افزود: هم اکنون تمامی مطالبات از اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری با مدیریت صندوق بازنشستگی پرداخت شده است.

وی به راه‌اندازی خانه های امید ویژه بازنشستگان در استان ها اشاره کرد و ادامه داد: در اکثر استا‌نها این خانه‌ها احداث شده است و در واقع محلی برای گذراندن ساعاتی از روز برای بازنشستگان شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا