اجتماعی و فرهنگی

آمادگی ۴۰ هزار پایگاه برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی به غزه

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سعید ستاری با اشاره به همکاری سازمان بسیج مستضعفین با کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار داشت: در ادامه اقدامات مشترک این دو مجموعه قرار است کمک‌هایی برای مردم مظلوم غزه و فلسطین جمع‌آوری شود.

وی تصریح کرد: همزمان با روز جهانی همبستگی و همدردی با مردم مظلوم غزه کودکان و نوجوانان فلسطینی، دو نهاد کمیته امداد و سازمان بسیج اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای مردم غزه خواهند کرد.

ستاری بیان داشت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده ۴۰ هزار پایگاه با مشارکت سازمان بسیج به مستضعفین و کمیته امداد طی سه روز و از تاریخ ۹ تا ۱۱ مهر آمادگی جمع آوری کمک‌های مردمی را دارند.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خاطرنشان کرد: علاوه بر کمک‌های مردمی از طریق پایگاه‌های امداد و بسیج، هموطنان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق بانک ملی به شماره حساب ۵۵۵۵ به مردم غزه و فلسطین اهدا کنند.

وی در پایان گفت: خیرین و نیکوکاران می‌توانند از طریق عابربانک مشترکین تلفن همراه و ایرانسل با گرفتن شماره #۸۸۷۷* و همچنین از طریق پورتال اطلاع‌رسانی کمیته امداد، کمک‌های خود را به مردم مظلوم غزه و فلسطین اهدا کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا