اجتماعی و فرهنگی

تعداد گشت‌های محلات پایتخت به ۴۰۰ رسید

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سرهنگ محسن خانچرلی با اشاره به افزایش تعداد گشت‌های محلات در پایتخت اظهار داشت: با توجه به توسعه شهری و افزایش جمعیت تهران و با وجود برخی خلاءهای انتظامی در برخی شهرک‌های حاشیه‌ای شهر تهران و بخش مرکزی پایتخت، ارتقاء کمی و کیفی گشت‌های انتظامی در شهر تهران در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه شهر تهران در تقسیمات شهری دارای ۳۷۵ محله است، افزود: پلیس پایتخت در موضوع امنیت شهروندان تهرانی، طرح امنیت پایتخت را با رویکرد محله محوری پیگیری می‌کند و از این رو ما برای استقرار هرچه بیشتر امنیت در محلات پایتخت و کنترل هرچه بیشتر در نقاط و محلات خاص تهران، پایتخت را به ۴۰۰ محله انتظامی تقسیم کردیم.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: با توجه به اهمیت امنیت محلات شهر تهران، روز گذشته تعداد گشت‌های موتوری و خودرویی انتظامی شهر تهران ارتقا یافت و ۴۰۰ گشت انتظامی (به تعداد محلات انتظامی پایتخت) عملیاتی شد تا از این پس تمامی محلات در طول ۲۴ ساعت دارای گشت انتظامی باشند.

خانچرلی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین روز گذشته خودروهای گشتی جدید داخلی جایگزین خودروهای گشت فرسوده‌ای شدند که عمر مفید استفاده از آن‌ها به پایان رسیده بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا