اجتماعی و فرهنگی

تصادف مرگبار اتوبوس در اتوبان کرج

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سید جلال ملکی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در ساعت ۶:۴۰ امروزشنبه یک مورد حادثه خودرویی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و به دنبال آن آتش نشانان ایستگاه ۱۰۴ و گروه نجات هشت به محل حادثه واقع در مسیر غرب به شرق جاده مخصوص کرج بعد از اتوبان آزادگان اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که یک دستگاه اتوبوس شخصی قدیمی که احتمالا سرویس یکی از کارخانجات آن محل بوده هنگام حرکت در مسیر ناگهان منحرف شده و پس از برخورد با یک تیرچه متوقف شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه راننده درون کابین محبوس شده بود، خاطر نشان کرد: ترافیک سنگینی در محل ایجاد شده بود که آتش نشانان با کمک عوامل راهور مسیر را مسدود کرده و گروهی دیگر نیز همزمان عملیات نجات را آغاز کردند.

وی اضافه کرد: آتش نشانان با استفاده از تجهیزات مخصوص اقدام به برش قطعات اتوبوس کرده و راننده ۵۰ ساله را از درون کابین خارج کرده و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند که آنان پس از بررسی علائم حیاتی، مرگ وی را تایید و اعلام کردند.

به گفته ملکی آتش نشانان پس از ایمن سازی محل در ساعت ۷:۲۱ به عملیات خود خاتمه دادند و علت این حادثه از سوی عوامل پلیس راهور بررسی و اعلام خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا