سیاسی

داعش به مرزهای کشور نزدیک شود، در عمق خاک عراق هدف قرار می‌گیر

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان صبح امروز در حاشیه مراسم صبحگاه مشترک در رژه یگان‌های منتخب نیروی زمینی ارتش در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه نیروی زمینی در مرزهای غربی کشور مستقر است و مرزها را تقویت کرده، خاطرنشان کرد: ما اجازه نمی‌دهیم گروهک تروریستی داعش به مرزهای کشور نزدیک شود. ما آمادگی کامل جهت مقابله با آنها را داریم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه افزود: نیروی زمینی از توان بالای عملیاتی و طراحی دکترین جنگ‌های نیابتی و ناهم‌طراز برخوردار است و تهدیدها را در نطفه خفه می‌کند.

پوردستان با بیان اینکه این نیرو در سال جاری دو رزمایش بزرگ در جنوب غرب و جنوب شرق کشور اجرا می‌کند، اظهار کرد: تمامی یگان‌های نیروی زمینی از جمله توپخانه، راکت‌انداز، یگان‌های زرهی، جنگال و یگان‌های پهپادی در این رزمایش‌ها حضور دارند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایان خاطرنشان کرد: پهپادهای نیروی زمینی به لحاظ برد عملیاتی و حمل بار به قابلیت‌های بهتری دست یافته‌اند و نیروی زمینی قراردادهای جدیدی را برای تحویل پهپادها با بخش صنعت کشور امضا کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا