اجتماعی و فرهنگی

مهلت ثبت‌نام کارت بلیط دانشجویی

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  طبق مصوبه چهل وهفتمین جلسه علنی فوق العاده دوره چهارم شورای اسلامی شهر تهران شهرداری تهران مجاز به صدور کارت ویژه دانشجویان و دانش آموزان تا سقف ۵۰ درصد برخورداری از تخفیف شد.

پیش ثبت نام این کارت‌ها ازطریق نشانی http://eticket.tehran.ir/Default.aspx?tabid=130 تا روز پنجشنبه ۱۰ مهرماه ادامه دارد و دانشجویانی که اقدام به پیش ثبت نام کرده‌اند از ۲۰ مهر به بعد می توانند نسبت به تکمیل ثبت نام و دریافت کارت بلیت اقدام نمایند.

کارت بلیط به دانشجویان مقطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و پزشک عمومی همراه با کارت دانشجویی عکس دار ارائه می شود.

مدت اعتبار این کارت یک ساله و سقف بهره برداری ازآن یک میلیون و پانصد هزار ریال می باشد ومتقاضیان می توانند با پرداخت ۷۵۰ هزار ریال از آن بهره گیرند.

افرادی که پیش ثبت نام را انجام دهند در اولویت دریافت کارت هستند و کارت بلیت‌های دانش آموزی/دانشجویی بصورت شخصی سازی شده، با درج مشخصات صاحب کارت ارائه خواهد شد.

همچنین به گفته ابوالفضل قناعتی عضو شورای شهر تهران، تاکنون تنها هشت دانشگاه لیست دانشجویان خود را برای دریافت کارت های یکساله در اختیار شهرداری تهران قرار داده اند. این در حالی است که بقیه دانشگاه ها باید لیست دانشجویان را در اختیار معاونت حمل و نقل قرار دهند تا توزیع بلیت های یکساله بلافاصله برای این محصلان نیز آغاز می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا