ورزشی

ناکامی غیرمنتظره در وزنه برداری/ نصیرشلال اوت شد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  در ادامه بازی‌های آسیایی در ۲۰۱۴ اینچئون، امروز رقابت‌های وزنه‌برداری دسته ۱۰۵ کیلوی با حضور ۷ وزنه‌بردار از جمله نواب نصیرشلال از کشورمان آغاز شد.

در حالیکه در این وزن به کسب یک مدال از سوی نواب نصیرشلال امیدوار بودیم، وزنه بردار دسته ۱۰۵ کیلوی ایران در یک ناکامی غیرمنتظره از دور رقابت ها اوت شد.

نصیرشلال در اولین حرکت خود در حرکات یکضرب وزنه ۱۷۶ کیلویی را به خوبی مهار کرد. وی برای دومین حرکتش وزنه ۱۸۱ کیلویی را انتخاب کرد که در مهار آن نیز موفق بود و با قدرت بالایی این وزنه را بالای سر برد.

نصیرشلال برای سومین بار وزنه ۱۸۴ کیلویی را انتخاب کرد که این بار در مهار آن ناموفق بود تا کار وی با ثبت وزنه ۱۸۱ کیلویی به پایان برسد. وی در این بخش با مقام سومی به کار خود پایان بخشید. البته وزنه بردار عراقی نیز این وزنه را ثبت کرد اما به دلیل وزن کمتر نواب او به جایگاه سوم یکصرب رسید تا برای کسب مدال امیداور باشد.

در حرکت دوضرب نواب در کمال شگفتی هر سه وزنه خود را از دست داد تا اوت شود. او ابتدا در مهار وزنه ۲۱۷ کیلوگرم ناکام بود و در دو حرکت بعدی نتوانست وزنه ۲۱۹ کیلوگرم را مهار کرد و در کمال شگفتی اوت شد تا یک مدال مسلم را از دست بدهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا