اجتماعی و فرهنگی

برگزاری آزمون جامع دوره‌های گردشگری

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین آزمون جامع دوره های کوتاه مدت گردشگری متشکل از «مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی»، « راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی»، «راهنمایان طبیعت گردی» و «راهنمایان زمین گردشگری» به صورت سراسری در ۲۶ استان و مناطق آزاد برگزار می شود  و بیش از ۴ هزار داوطلب در آن حضور خواهند یافت.

 

شرکت کنندگان این آزمون که پیش از این دوره های آموزشی مربوطه را در موسسات تحت پوشش سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پشت سر گذاشته  اند برای کسب گواهینامه و ورود به بازار کار در صنعت گردشگری به رقابت خواهند پرداخت.

آزمون جامع دوره های کوتاه مدت گردشگری تهران در محل دبیرستان البرز برگزار خواهد شد و همزمان استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، چهار محال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، گیلان، مازندران، هرمزگان، همدان، یزد و منطقه آزاد کیش برگزار کننده رقابت مذکور خواهند بود.

روز جمعه، ۱۵ مرداد ماه جاری از ساعت ۹  آزمون مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و از ساعت ۱۱  آزمون جامع راهنمایان به صورت سراسری در استان های ذکر شده برگزار خواهد شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن