ورزشی

حسینی:کار می کنم که اقایان یادشان نرود

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سیدجلال حسینی در خصوص پیگیری مطالباتش از باشگاه‌های سپاهان و نفت تهران گفت: متاسفانه مسئولان باشگاه سپاهان بعد از این همه سال هنوز مالیات من را نداده‌اند و وقتی می‌گویم که چرا مطالباتم را نمی‌پردازید به من می‌گویند برو شکایت کن.

وی ادامه داد: خیلی راحت مبالغ قرارداد ما منتشر می‌شود و آنرا رسانه‌ای می‌کنند اما هیچگاه هیچ بازیکنی مبلغ قراردادش را کامل نمی‌گیرد. علیرضا رحیمی عنوان کرد بود که مبلغ مرا کامل پرداخت کرده اما باید بگویم که آنرا نداده است و مطمئن باشید تا آخرین لحظه حتی اگر قرار باشد به دادگستری و یا بالاترین مراجع قضایی شکایت کنم از حق خودم کوتاه نمی‌آیم. متاسفانه پول ما را کامل نمی‌دهند اما باید مالیات را تا ریال ‌آخر بپردازیم.

کاپیتان تیم پرسپولیس اظهار داشت: از اداره مالیات هر روز به من زنگ می‌زنند و بعد من که از سپاهانی‌ها پیگیر می‌شوم خیلی راحت به من می‌گویند برو شکایت کن! مطمئن باشید اگر ممنوع الخروج شوم کاری با آقایان انجام می‌دهم که هیچ وقت یادشان نرود.

حسینی اظهار داشت: از باشگاه نفت هم طلبکار هستم اما قرار شده با آنها صحبت کنم تا مطالباتم پرداخت شود اما موضوع سپاهان فرق می‌کند و مطمئن باشید اگر مطالباتم را ندهند به همه جا حتی مراجع قضایی بیرون از فوتبال و دادگستری شکایتم را خواهم برد. کمیته انضباطی اگر وجود خارجی دارد باید مطالبات من را از سپاهان بگیرد. ما ۳ بار سپاهان را قهرمان کردیم. آیا این معرفت است که این کار را با من انجام می‌دهند؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا