اجتماعی و فرهنگی

بازداشت ۱۰ مدیر شبکه‌های اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  معاون اول قوه قضاییه در خصوص ادعای پالیزدار در مورد خروج مدارکی از سوی دادستان سابق گفت: این فرد خودش متهم است و صحبت‌هایش صحت ندارد و ما هم تا الان چنین چیزی از افراد رسمی و غیر رسمی نشنیده‌ایم.

وی در ادامه با بیان اینکه هنوز هیچ پرونده کیفری در رابطه با فیش‌های حقوقی نجومی تشکیل نشده است، تصریح کرد:منتظریم رئیس سازمان بازرسی کل کشور گزارش نهایی را ارسال کند و از سوی دیگر دولت طبق گفته‌های معاون اول رییس جمهور، اسامی افراد متخلف را اعلام کند.
محسنی اژه ای از بازداشت ۱۰ اداره کننده شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی خبرداد و افزود: به دلیل اشاعه فحشا این افراد بازداشت شدند.
وی با اشاره به دستگیری تعدادی از افراد در پارتی آبسرد دماوند گفت: بسیاری از جوانان شرکت کننده همان شب تحویل خانواده‌هایشان شدند و برای برخی از آنها هم پرونده قضایی تشکیل شد.
معاون اول قوه قضاییه در خصوص قصور برخی نهادهای انتظامی در پرونده تعرض به سفارت عربستان گفت: قصور جرم نیست و اگر دستگاهی قصور داشت نظام اداری خود دستگاه به آن رسیدگی می‌کند، اگر به جرم از سوی نظامی‌ها رخ دهد در دادسرای نظامی رسیدگی می‌شود و در این خصوص پرونده محرمانه‌ای به دادسرای انتظامی نیامده است.
 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن