اجتماعی و فرهنگی

تصادف قهرمان وزنه برداری به دلیل خواب‌آلودگی

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  بهادر مولایی در مورد تصادفی که منجر به حادثه دیدن او شد، اظهار داشت: در جاده مشغول رانندگی بودم اما ذهنم درگیر رکوردگیری تیم ملی و حذف شدنم از المپیک بود. در این بین یک لحظه خوابم بُرد و دیگر نمی‌دانم چه شد.

وی که با بخش خبری سیما صحبت می‌‌‌کرد در ادامه افزود: در اردوی کلاچای رکوردگیری انجام شد و گفتند اصلی‌‌ترین رکوردگیری المپیک است که من هم وزنه زدم، اما هاشمی اوت کرد و باید خط می‌خورداما نخورد. باز هم دیروز (چهارشنبه) او را در رکوردگیری شرکت دادند، اما باز هم وزنه زد و خراب کرد با این وجود دوباره او را نگه داشتند در حالی که من و براری خوب کار کردیم و در نهایت منجر به حذف من شد.

وزنه‌بردار صاحب مدال کشورمان خاطرنشان کرد: برای وزنه‌برداری که وزن بالایی دارد مشکل است که در عرض یک هفته در چند رکوردگیری شرکت کند. بدن من هم خیلی خسته بود و امیدی نداشتم این دفعه وزنه بزنم، اما با غیرت و لطف خدا هر چه داشتم گذاشتم و به این رکوردها رسیدم.

مولایی درباره جلسه شورای فنی تصریح کرد: در این جلسه از ۲۶ رأی که ۱۳ نفر دادند، ۱۲ رأی به براری، ۱۰ رأی به هاشمی و ۴ رأی به من تعلق گرفت که مرا خط زدند. برای من جای تعجب بود که چطور کمیته فنی با این همه تجربه در این ۱۰ سال شناختی از من نداشته و جوانی را که یک سال است به اردوی تیم ملی آمده است انتخاب کردند. واقعاً‌ متأسفم.

وی درباره آسیب‌دیدگی‌اش گفت: از ناحیه لگن، کتف و عضله آرنج دست چپ دچار آسیب‌دیدگی شده‌ام و نیازمند عمل جراحی مجدد هستم.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا