شورای شهر

دوستی:تهدید و مقابله با رسانه ها درست نیست

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  عضو اصلاح‌طلب شورای اسلامی شهر تهران، گفت: «با تهدید و تقابل با رسانه‌ها مخالف هستم.»

اسماعیل دوستی در خصوص حاشیه‌های دیروز صحن علنی شورای شهر و هجمه‌هایی که از سوی دو عضو شورای شهر به پایگاه خبری شوراآنلاین وارد شد، گفت:تقابل راه درستی برای حل مسائل نیست و با تعامل می‌توان موضوعات مختلف را به درستی پیش برد.  به ویژه وقتی که پای رسانه در میان است باید بیشرین میزان تعامل با اصحاب رسانه صورت پذیرد.

دوستی افزود: «البته باید این را بگویم که سایت شوراآنلاین در خصوص آقای تندگویان کمی تند رفت. ایشان فرزند شهید و یکی از مفاخر کشور هستند و علاوه بر آن همیشه در جلسات شورای شهر تهران منطقی برخورد می کند. خبری که درخصوص اقامت ایشان در کشوری دیگر منتشر کردید را باید ابتدا با خود او در میان می‌گذاشتید. اما فارغ از این مساله بنده کلا با تهدید و تقابل با رسانه ها مخالف هستم چرا که همین رسانه ها در جایگاه خود، کمک‌های زیادی را به طرح و حل مشکلات می‌کنند و تعامل خوبی با نمایندگان شورای شهر و دیگر مسوولان داشته و دارند و نباید آن را نادیده گرفت.»

وی ادامه داد: «باید بین مسوولین از جمله اعضای محترم شورای اسلامی شهر تهران و رسانه‌ها تعامل خوبی شکل بگیرد. هر چند فکر می کنم تا به امروز همین بوده است و این تعامل صورت گرفته است.»

 
*در خصوص اشاره کاملا درست و منطقی آقای دوستی به این نکته که بعد از بازنشر خبر اقامت یک عضو شورا در کشور اروپایی بهترین کار تماس با خود ایشان بود، این توضیح ضروری است که پایگاه خبری شوراآنلاین که بازنشر دهنده خبری یکی از خبرگزاری ها بود در اولین اقدام با خود محمد مهدی تندگویان تماس گرفت و خواستار تایید یا تکذیب این خبر از سوی ایشان شد اما این عضو شورا ترجیح داد در مقابل این سوال شوراآنلاین سکوت اختیار کند. همین مسئله باعث پیگیری این خبر از سوی شوراآنلاین و بدست آمدن سرن نخ هایی جدیدی شد که گزارش آن منتشر شده است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن