شورای شهر

ترسی ندارم که رقم حقوقم را بگویم/قالیباف را بخاطر جناح رقیب می زنند

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین انتقادها یا به تعبیر بهتر حمله به شهردار تهران به اوج خودش رسیده و انواع و اقسام مختلفی را پیدا کرده است. از میزان حقوقی قالیباف و همسرش تا مراسم عروسی دختر شهردار که اخیرا برگزار شد. 

پرویز سروری عضو شورای شهر تهران در خصوص جوی که علیه قالیباف به راه افتاده گفت: متاسفانه یک بد اخلاقی که در جامعه رواج پیدا کرده این است که ما رقیبمان را باید به هر نحوی که می شود مورد حمله و تهاجم قرار دهیم که به نظر من یک حرکت خیلی زشت و غیر منصفانه ای است.

 

وی ادامه داد:بطور مثال همین هجمه هایی که درباره عروسی دختر شهردار براه افتاد کاملا سیاسی و به دور از انصاف بود.من خودم در مراسم عروسی شرکت داشتم .کاملا مثل مراسم های دیگری که در آن تالار بود برگزار شد و به هیچ وجه  من ندیدم که قرق یا ریخت و پاشی صورت گرفته باشد.

 

سروری در خصوص اینکه آیا با این موجی که به راه افتاده است مبنی بر اعلام حقوق های مسولین کشور موافق است یا خیر گفت:در مورد حقوق ها باید بگویم که همه دستگا ها اعم از مجمع تشخیص مصلحت، قوای سه گانه و …باید بیاند حقوق هایشان را اعلام کنند تا مردم در جریان این موضوع قرار بگیرند.

 

وی ادامه داد:دیگر نباید بگذاریم تا چنین حوادثی تکرار بشود.دزدان بیت المال با هجمه مردم کمی عقب نشسته اند ولی منتظرند فضا کمی آرام شود و دوباره مانند کرکس به جان بیت المال بیفتند و بیت المال را به بیت الحال تبدیل کنند.

 

وی ادامه داد:اگر با هرکسی که از بیت المال سوء استفاده کرده است برخورد نشود ممکن است این اتفاقات دوباره تکرار شود.

 

عضو شورای شهر در خصوص اینکه بر سر حقوق قایباف هم اظهار نظرهای مختلفی وجود دارد و خیلی ها مبلغ عنوان شده را درست نمی دانند گفت:در قرآن به ما می گویند به دشمنتان هم حق ندارید تهمت ناروا بزنید می توانید بگووید این اشتباه و این ظلم را کرده ای اما چیزی اضافه بر آن حق نداری دیگر نسبت دهید.

 

سروری افزود:خود شهردار گفت که چقدر حقوق می گیرد اما بازهم یک عده ای که بیمار هستند و دوست دارند در این بیماری بدمند باز دوباره مساله را به حاشیه می برند. این یک بداخلاقی سیاسی است که در کشور ما وجود دارد.

 

وی ادامه داد:حالا خوب است اینها دشمن نیستند و رقیب به حساب می آیند.این اخلاقی نیست که بخواهیم جناح مقابل را نابود کنیم و هر کاری که دلمان خواست انجام دهیم. متاسفانه این یک بداخلاقی محسوب می شود که در دحال رواج پیدا کردن است.

 
عضو شورای شهر تهران در خصوص اینکه آیا تمایل به اعلام مبلغ حقوق خود دارید یا خیر گفت: بله ترسی با اعلام رقم حقوقم ندارم و وقتی پیشنهاد میدهم همه مسئولان حقوق شان را اعلام کنند پس خودم هم باید تابع باشم. بنده بازنشسته هستم و حقوق دریافتی من از شورا پنج میلیون و صدهزار تومان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن