ورزشی

برانکو: از بازیکنان جدید رضایت دارم

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  برانکو ایوانکوویچ درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس ، اظهار کرد: شرایط اردوی ما بسیار کامل و همه چیز عالی بود. ما  شانزده جلسه تمرینی را برگزار کرده‌ایم و توانستیم سطح آمادگی بازیکنان را بهتر کنیم.   به غیر از مشکل کوچکی که برای سید جلال حسینی و وحید امیری به وجود آمد دیگر مشکلی نداشتیم. البته آنها نیز در روز یکشنبه در تمرینات ما حضور داشتند. فکر می‌کنم که  کار ما اینجا موفق بود. ای کاش ماهینی هم در کنار ما بود.

او درباره جذب بازیکنان تیمش نیز خاطر نشان کرد: همین جا رضایت خودم را از بازیکنان جدید اعلام می‌کنم. علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی و وحید امیری جزو ملی‌پوشان ما هستند. ساسان انصاری و احسان الوان زاده  و محمد آقایی نیز از بازیکنان خوب ما محسوب می‌شوند. با اضافه شدن ماهینی هم شرایط بهتر خواهد شد. البته هنوز هم برای یکی، دو بازیکن جا داریم ، اما تیم ما در حال‌ حاضر با همین بازیکنان هم کامل شده است و می‌خواهیم داوطلب باشیم. ۱۲ بازیکن جدید به جمع ما اضافه شده‌اند که باید با وجود آنها یک خانواده‌ شویم.

او درباره جذب مدافع و مهاجم هم عنوان کرد: طبیعتا بازیکنان زیادی به باشگاه معرفی می‌شوند. آن هم به این دلیل است که پرسپولیس تیم بزرگی است، ولی می‌خواهیم طوری تصمیم گیری کنیم تا درصد اشتباه‌ها را به حداقل برسانیم. گرچه این موضوع در فوتبال غیر ممکن است.

برانکو خاطر نشان کرد:  بازیکنان ما ۱۵ روز تمرین کرده‌اند و الان باید  دو روز در کنار خانواده‌هایشان باشند و استراحت کنند تا ۱۰ روز قبل از آغاز لیگ با انرژی کامل در خدمت تیم باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن