اجتماعی و فرهنگی

آخرین وضعیت ایمن سازی مجتمع تجارت جهانی فردوسی

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین در مورد سرانجام ایمن سازی مجتمع تجارت فردوسی با بیان اینکه هفته پیش حبیب الله بی‌طرف رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، طی نامه‌ای اعلام کرد که از نظر نظام مهندسی، بحث ایمنی سازه انجام شده است گفت: در این نامه آمده است که انجام  مابقی پروژه ایمنی منوط  به سازه الحاقی  جنوبی است که باید اتفاق بیافتد.

وی با بیان اینکه پس از نامه بیطرف از شهرداری منطقه ۱۲ درخواست کردیم تا نسبت به بررسی سازه این مجتمع اقدام کند و به جمع بندی برسد؛ گفت:  اگر سازمان مدیریت بحران که به عنوان عامل مضاعف نظارتی، فعالیت می‌کند، ایمنی سازه را تایید کند، بهره برداری از این مجتمع بلامانع است.

تندگویان با بیان اینکه ما از ابتدا اعلام کردیم در صورت تایید نظام فنی مهندسی و  اینکه سازمان مدیریت بحران بر آن صحه بگذارد، بهره برداری از این مجتمع بلامانع است، افزود: پس از تأیید ایمنی سازه این مجتمع ، رسیدگی به مابقی تخلفات در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی در تشر یح مابقی تخلفات این مجتمع که در کمیسیون ماده ۱۰۰ مطرح است، گفت:  دو سال قبل پرونده  مجتمع تجارت فردوسی را برای احصای تخلفات ماده ۱۰۰ به منطقه مذکور ارجاع دادیم ، اما با اینکه مدت زمان زیادی گذشته است اما هنوز پرونده از منطقه به کمیسیون ماده ۱۰۰ ارجاع داده نشده است.

تندگویان افزود: پرونده تخلفات ماده ۱۰۰ مجتمع تجارت فردوسی به دلیل مشکلات پارکینگ و تخلفات در طبقات همچنان مفتوح است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا