مدیریت شهری

بازدید معاون وزیر ورزش و اعضای شورا از پردیس تفریحی ورزشی منطقه ۴

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین و  به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، غلامرضا شعبانی‌بهار، معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان ، ولی الله شجاع پوریان، عضو شورای اسلامی شهر تهران و رییس هیات آمادگی جسمانی استان تهران، عبادتی پور، دبیر شورای فرهنگی شورای شهر به همراه رضایی رییس و دستگردی معاون تفریحات سازمان ورزش شهرداری تهران، ابوذر حسینی معاون فرهنگی و اجتماعی، نادر گودرزی مدیر تربیت بدنی و عصمت همتی مدیر ورزش بانوان منطقه ۴ از پردیس فرهنگی ـ ورزشی فصل نیایش این منطقه بازدید کردند.

 

معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در حاشیه بازدید از پردیس فرهنگی ورزشی منطقه ۴ ، ضمن تقدیر از مسوولان شهرداری تهران در تامین اوقات فراغت شهروندان، ابراز امیدواری کرد: امکان برگزاری چنین برنامه هایی در کلیه شهرها و شهرستان های کشور فراهم شود.


وی همچنین با ابراز خرسندی از امکانات فراهم شده در پردیس فرهنگی ورزشی منطقه ۴ گفت: امیدوارم برگزاری چنین برنامه هایی زمینه گسترش ورزش در سبد خانواده ها را فراهم کند و ما بتوانیم وظیفه و رسالت اصلی خودمان که توسعه ورزش و ایجاد نشاط و شادابی و در عین حال برنامه توام با سلامتی و تندرستی است برای مردم فراهم کنیم.


 شعبانی بهار در خصوص برنامه آتی وزارت ورزش برای ورزش همگانی گفت: برای توسعه ورزش همگانی هیچ برنامه ای بهتر از برنامه سازمان ورزش شهرداری تهران برای ورزش های خانوادگی و عمومی در سراسر کشور نیست و هدف وزارت ورزش کمک به دستگاه های اجرایی همچون شهرداری، نیروهای مسلح و … در جهت توسعه ورزش همگانی است.


شجاع پوریان نیز با اشاره به دوری از خانواده ها در اثر زندگی صنعتی در شهر تهران گفت: اقدامات سازمان ورزش شهرداری تهران در ماه مبارک رمضان و برگزاری چنین جشنواره هایی در مناطق ۲۲گانه شهرداری تهران باعث شده علاوه بر علاقمندان و نسل جوان ، خانواده ها نیز به ورزش روی آورند و فرصت خوبی را فراهم کرده تا خانواده ها در ساعات پس از افطار اوقات فراغت خود را با هم سپری کنند که جای تقدیر و تشکر دارد.


در ادامه این دیدار مهمانان از غرفه های متنوع غرفه های تفریحی ـ ورزشی، فرهنگی، سلامت، آموزش شهروندی، امور بانوان، مدیریت محله ، شهریاران جوان و … بازدید کردند.


بازدید از پردیس ـ فرهنگی ورزشی منطقه ۴ روز شنبه ۱۲ تیر ماه در بوستان پلیس شمالی انجام شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا