اجتماعی و فرهنگی

دستبرد به خانه های پایتخت با تجهیزات نظامی!

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین ساعت۰۹:۴۰دقیقه ۳۰خردادماه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبنی بر حضور سارق انباری در خیابان اسکندری عوامل یگان کلانتری ۱۲۹جامی به محل اعزام ونسبت به بررسی موضوع اقدام کردند.

 
در ادامه فردی به هویت "حمید" به ماموران مراجعه و اظهار داشت:فردی که به همراه خود تجهیزات نظامی از قبیل یک عدد بی سیم و یک عدد شوکر به همراه داشت وارد انباری بنده شده که به محض اینکه متوجه حضور من و همسایگانم در پارکینگ شد، قصد خروج از پارکینگ را داشت که توسط همسایه ها متوقف شد اما در هنگام دستگیری از شوکر خود استفاده کرده و قصد فرار داشت که با اقدام به موقع همسایگان و حضور به موقع ماموران متهم در محل دستگیر می شود.
 
متهم پس از دستگیری به همراه شکات به کلانتری منتقل شد و تحت بازجوئی های فنی قرار می گیرد که مشخص شد وی ۲۰ روز پیش نیز از انبار یکی از همسایه ها سرقت کرده که سارق توسط شاکی مورد شناسایی قرار گرفت.
 
سرهنگ رسول قنبری رئیس کلانتری ۱۲۹جامی گفت:در بازرسی از متهم یک عدد کوله پشتی که داخل آن ۱۲ عدد دسته کلید حاوی ۱۲۵عدد کلید؛چندین عدد پیچ گوشتی و ابزار آلات صنعتی؛ ۳عدد سیم مفتولی جهت بازکردن انواع قفل،یک عدد لب تاپ نقره ای ،یک عدد موبایل و مقادیر مواد روانگردان شیشه کشف و ضبط شد .
 
رئیس کلانتری ۱۲۹جامی اظهار داشت:طی تحقیقات به عمل آمده مشخص شد متهم از سارقان به نام و حرفه ای انباری در مرکز پایتخت است که پرونده ای در این رابطه تشکیل و جهت تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایم در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
 
گفتنی است؛ موتور سیکلت متهم نیز توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن