اجتماعی و فرهنگی

کشف ۱۶۰کیلو تریاک

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سرهنگ افضل ناظری گفت: ماموران عملیات ویژه مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی از فعالیت یک قاچاقچی موادمخدر مطلع شدند.

وی  ادامه داد: با بررسی و تحقیقات پلیس مشخص شد، این قاچاقچی مقادیری تریاک از استان های شرقی کشور خریداری کرده است و قصد انتقال آن به استان تهران را دارد.

وی افزود: به جهت جلوگیری از توزیع مواد مخدر و دستگیری این قاچاقچی طی هماهنگی هایی که با پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی انجام شد در نهایت یک دستگاه خودرو تریلر کشنده ولوو حامل مواد مخدر در مبادی خروجی استان شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه خودرو متوقف و قاچاقچی مواد افیونی دستگیر شد.

ناظری، گفت: پس از دستگیری قاچاقچی در بازرسی از خودرو، ۱۶۰کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود،کشف شد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران ضمن تقدیر از همکاری فرماندهی انتظامی خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: استمرار عملیات مشترک پلیس با سایر استان ها به منظور ضربه زدن به قاچاقچیان از برنامه های تعریف شده است که نشانه همدلی و همگرایی و هم پوشانی ناجا است

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا