اجتماعی و فرهنگی

محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲:۰۰ ظهر روز چهار شنبه – ۹ تیرماه- تا ساعت ۲۴:۰۰ روز جمعه – ۱۱ تیرماه- از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است؛ اما رفت و آمد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماَموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

در محور کرج – چالوس تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت ممنوع است، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز جمعه- ۱۱ تیرماه- از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع اعلام شد ه است و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز جمعه – ۱۱ تیرماه- از ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

در محور هراز تردد تمام تریلرها ممنوع است. تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۰۶:۰۰ روز چهارشنبه – ۹ تیرماه – تا ساعت ۲۴:۰۰ روز جمعه – ۱۱ تیرماه – ممنوع اعلام شد.

در محور فیروزکوه، تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۶:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز جمعه – ۱۱ تیرماه- به علت اجرای راهسازی از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع اعلام شد.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن ۱۲۰و ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰ خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است؛ ضمن اینکه آخرین اطلاعات ترافیکی در سایت www.rahvar۱۲۰.ir قابل دسترسی است.

پلیس راه استان های البرز و مازندران، هنگام اجرای محدودیت، وسایل نقلیه را با ۲ تیم که یکی در جلو و دیگری در انتهای مسیر قرار دارد، اسکورت (همراهی) می کنند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا