اجتماعی و فرهنگی

آخرین جزئیات کشته ها و مفقودین انفجار پایتخت

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  احمد صادقی درخصوص آخرین وضعیت محله شهران پس از انفجار خط لوله گاز گفت: خوشبختانه آب و برق در همان ساعات اولیه وصل شد و در حال حاضر تنها گاز ۸۰ خانوار قطع است. قول می دهیم تا قبل از افطار  گاز سایر خانوارها وصل شود. در حوزه مخابرات نیز تلفن های همراه مشکلشان رفع شده اما وصل دوباره تلفن ثابت زمانبر است.


وی به مقاوم سازی گودال ایجاد شده از انفجار اشاره کرد و گفت: درحال حاضر کار پر کردن گودال به انتها رسیده است و فکر می کنیم تا ساعاتی دیگر این گودال  را برای امور عمرانی از جمله آب و برق و گاز دراختیار دستگاه های خدماتی قرار دهیم تا قطعی گاز منطقه به صورت کامل رفع شود.

رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران در مورد وضعیت ترافیکی نیز گفت: پس از انجام امورعمرانی کار آسفالت محدوده انجام شده و امیدواریم به زودی مشکلات ترافیکی نیز رفع شود.

صادقی از مرگ یک نفر در جریان این حادثه خبر داد و گفت: پس از اینکه تیم های آنست هلال احمر از طریق بیورادارها اطراف گودال را جستجو کردند و اثری از جسد وجود نداشت، دستور پر شدن گودال صادر شد. در حال حاضر تیمهای امدادی سایر مسیرها را برای یافتن جسد بررسی می کنند.

وی در پایان گفت: خوشبختانه با توجه به اینکه محدوده اصلی انفجار اداری بود و انفجار در ساعت خلوت روز رخ داد، این حادثه تنها یک کشته بر جای گذاشت و به شهروندان آسیبی نرسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن