اجتماعی و فرهنگی

جزئیات انهدام باند سارقان مسلح

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین ۲۳ اردیبهشت اهالی خیابان منوچهری در تماس خود با پلیس ۱۱۰ خبر از دزدیده شدن ماشین حمل پول صرافی به همراه راننده شدند. پس از حضور ماموران در محل مشخص شد ده مرد مسلح با حمله به ماشین حمل پول صرافی که حامل یک میلیون ۶۳۰ هزار دلار به ارزش ۶ میلیارد تومان بوده است از محل متواری شده اند.

با بررسی دوربین های مدار بسته نصب در محل مشخص شد ادعای مرد صراف واقعی بوده و رد پای سارقان در بازدید از دوربین های دیگر نصب محل کشف شد. این سارقین که پیش از آن نیز سرقت دیگری در همان محدوده با شیوه خفت گیری داشته اند با زیرکی ماموران اداره یکم شناسایی شدند و با دستور بازپرس پرونده دستگیری هر ده نفر در دستور کار ماموران قرار گرفت. با گذشت یک ماه از زمان وقوع سرقت ۶ میلیارد تومانی سر انجام کاراگاهان اداره یکم پلیس آگاهی با شناسایی مخفیگاه هر ده متهم حاضر در صحنه سرقت همه متهمان را در یک عملیات منسجم شناسایی و دستگیر کردند.

با انتقال متهمان دستگیر شده به اداره آگاهی تحقیقات از متهمان دستگیر شده آغاز شد. بر اساس این گزارش همه اموال سرقتی بدون کم و کاست از محل مخفیگاه متهمان کشف و ضبط شده در حال حاضر با دستور بازپرس تحقیقات از متهمان همچنان ادامه دارد.  

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا