اجتماعی و فرهنگی

شهروند برج میلاد کی افتتاح می شود؟

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سید اکبر علوی در گفت‌وگو با خبرنگار شهری ایسنا، گفت: در دوره ۱۰ روزه برگزاری نمایشگاه کتاب تهران استقبال قابل توجهی از شهروند شعبه شهرآفتاب شد و مردم برای خرید خود به این فروشگاه مراجعه کردند.

وی افزود: در حال حاضر که تمامی غرفه‌های نمایشگاه کتاب جمع شده است و تنها مشتریان این شعبه کارگران حاضر در شهر کتاب هستند، اما این شعبه به فعالیت خود ادامه می دهد و در دوره هایی که نمایشگاهی در شهر آفتاب نیست نیز ادامه فعالیت خواهد داد.

وی ادامه داد: ترجیح دادیم که برای جلب رضایت همه مردم در شهرآفتاب حضور مستمر داشته باشیم.

مدیر عامل فروشگاه زنجیره ای شهروند در تشریح میزان فروش شعبه شهروند شهرآفتاب در دوره برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نیز گفت: در این دوره این شعبه به اندازه یک فروشگاه درجه ۴ کار کرد البته در این دوره با ارسال هدیه ای آمادگی شهروند برای ارائه خدمات به شهروندان و غرفه داران اعلام شد.

علوی از بهره‌برداری شعبه برج میلاد تهران تا یک ماه آینده خبر داد و افزود: این شعبه بزودی آماده خواهد شد. این فروشگاه فضای زیادی ندارد و جز شعبات کوچک محسوب می شود اما درخواست شده بود که خدماتی به بازدیدکنندگان این برج داده شود بر همین اساس ساخت این شعبه در دستور کار قرار گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا