ورزشی

افتتاح یورو ۲۰۱۶ با برد دقیقه ۹۰ میزبان

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین تیم‌ملی فرانسه در دیدار افتتاحیه رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ امشب از ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه استادو فرانس به مصاف رومانی رفت که این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به پایان رسید تا شاگردان دشان در اولین دیدار خودشان نمایشی قدرتمند داشته باشند.

گل‌‌های فرانسه را آلویر ژیرو در دقیقه ۵۸  و پایت در دقیقه ۸۹ بازی به زیبایی تمام به ثمر رساندند و تک گل رومانی را استانچیو در دقیقه ۶۵ از روی نقطه پنالیت زد.

* لحظات حساس مسابقه:

– در دقیقه ۵ بازی رومانی بوسیله استانچو بهترین موقعیت خود را داشت تا دروازه فرانسه را باز کند اما این لوریس بود که توانست توپ را از روی خط دروازه بیرون بیاورد و خروس‌ها را نجات دهد.

– در دقیقه ۱۱ بازی پایت از سمت چپ توپی را روی دروازه حریف فرستاد تا ژیرو از آن استفاده کند اما مهاجم آرسنال قدر این موقعیت را نداشت و آن را به بیرون زد.

– در دقیقه ۱۴ بازی گریژمان بهترین موقعیت را داشت تا دروازه حریف را باز کند اما موفق نشد و تیرک دروازه رومانی مانع از گل شدن توپ شد.

– ویکتور کاسای داور بازی اولین کارت زرد در رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ را به ولاد  چرشیس در دقیقه ۳۲ بازی نشان داد.

– در دقیقه ۳۷ بازی بار دیگر پایت برای گریژمان موقعیت خوبی را ساخته و پرداخته کرد ولی ستاره اتلتیکومادرید قدر این موقعین را نیز نداست.

– در دقیقه ۴۵ بازی رضوان رت دومین بازیکن رومانی بود که با کارت زرد جریمه شد.

– در اغاز نیمه دوم خروس‌ها بازی را هجومی آغاز کردند تا اینکه توانستند در دقیقه ۵۶ بوسیله پایت موقعیت خوبی را بدست آورند اما دروازه‌بان رومانی مانع گل شد.

– در نهایت خروس‌ها توانستند دروازه رومانی را با پرواز تماشایی ژیرو در دقیقه ۵۸ باز کنند.

– در دقیقه ۶۱ بازی آندونی جای خود را به آلبیک داد.

– در دقیقه ۶۵ بازی اورا به اشتباه خطایی را در داخل محوطه جریمه انجام داد و یک پنالتی به رومانی تقدیم کرد. استانچیو ضربه پنالتی را به گل تبدیل کرد تا خوشحالی خروس‌ها بیش از ۷ دقیقه طول نکشد و بازی به تساوی کشیده شد.

– در دقیقه ۶۶ بازی دشان گریژمان را بیرون آورد و به جای وی کومان تازه نفس را آورد.

– داور بازی در دقیقه ۶۹ بازی ژیرو را به علت خطای خطرناک با کارت زرد جریمه کرد.

– نیکولا استانسیو در دقیقه ۷۲ جای خود را شیبیسو داد.

– دقیقه ۷۷ بازی پوگبا نیز جای خود را به مارسیال داد.

– حملات فرانسه بیشتر و بیشتر شد تا اینکه توانست به وسیله پایت در دقیقه ۸۹ گل پیروزی بخش را به ثمر رسانده و ۳ امتیاز ارزشمند بازی را کسب کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن