اجتماعی و فرهنگی

آخرین وضعیت پرونده قاتل ستایش قریشی

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین «محسن افتخاری» با اشاره به آخرین وضعیت پرونده آزار و اذیت یک زن توریست بیان کرد: احتمالا در هفته آینده جلسه رسیدگی به این پرونده برگزار خواهد شد.


سرپرست دادگاه کیفری یک استان تهران پیش از این در گفت‌وگو با میزان از تجدید جلسه دادگاه عاملان آزار و اذیت به  زن توریست  به دلیل عدم حضور وکیل خبر داده بود.

غلامحسین اسماعیلی از ارجاع این پرونده به دادگاه کیفری یک خبر داد و گفت: پرونده در دادگاه کیفری یک در دست بررسی است و اینکه آیا تجاوز رخ داده است یا خیر، به نظریه پزشکی قانونی بستگی دارد و دادگاه این موضوع را رسیدگی و حکم قطعی را اعلام می‌کند.

افتخاری همچنین در ارتباط با آخرین وضعیت روند رسیدگی به پرونده قاتل ستایش قریشی اظهار کرد: تاکنون دو جلسه رسیدگی به صورت غیرعلنی در رابطه با این پرونده در شعبه ۷ دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شده است و زمان جلسه بعدی دادگاه در حال حاضر مشخص نیست.

 

 23 فروردین ماه بود که گزارشی مبنی بر وقوع قتل یک دختر بچه شش ساله افغان در روستای خیرآباد ورامین تحویل مراجع قضایی شد، گزارش حاکی از آن بود که ستایش قریشی که به گفته پدر او روز یکشنبه ۲۲ فروردین برای خرید بستنی از منزل خارج شده، دیگر به خانه بازنگشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن