مدیریت شهری

نمایشگاه ویژه ماه رمضان به همت شهرداری

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  عبادالله رمضانی در حاشیه مراسم دیدار شهردارتهران با فعالان قرانی درجمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: این نمایشگاه بزرگ فرهنگی با هدف تجهیز موسسات، مراکز، دارالقران ها و خانه‌های قران و عترت محلات و محافل قرآنی شهر تهران به اهتمام معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران توسط شورای عالی قرآن و اداره کل فرهنگی از ١۶ تا ٢٣ خرداد ماه در محل باغ موزه دفاع مقدس برپاست.

 

وی با اشاره به بخشهای مختلف نمایشگاه شمیم وحی گفت: این نمایشگاه در سه بخش غرفه‌های فرهنگی با حضور موسسات شاخص و فعال قرآنی، غرفه‌های فروشگاهی با حضور صنوف و ارائه کنندگان محصولات مورد نیاز و نیاز سنجی شده و همچنین برنامه های فرهنگی میدانی و استیج قرآنی برگزار خواهد شد.

 

رمضانی افزود: ۴٠ فعال قرآنی و ۳۰۰۰ مجموعه مرتبط با فعالیتهای قرآنی، در دومین نمایشگاه شمیم وحی، مورد حمایت قرار گرفته‌اند.

 

مدیر کل فرهنگی شهرداری تهران با بیان اینکه برنامه ریزی فعالیت نمایشگاه و فعالیتهای باغ موزه به گونه‌ای تدارک دیده شده که به صورت مکمل با یکدیگر عمل کند، افزود: بر این اساس امسال همزمانی برنامه‌های بازارچه‌ای باغ موزه موجب افزایش مخاطب و همچنین تکمیل ظرفیت برنامه فصل وصل و در نهایت استیج شبانه می شود، بطوری که بتوانیم از ساعت ۴-۵ بعد از ظهر تا ساعت ٢ بامداد به طور پیوسته برنامه های مناسبی را برای حاضرین در باغ موزه و بهرمندان از نمایشگاه فراهم کنیم.

 

به گفته رمضانی، نمایشگاه شمیم وحی امسال پس از مدت مذکور نیز با تغییر رویکرد نمایشگاه به معرفی فعالیتها و دستاوردهای قرآنی شهر داری تهران نیز همچنان تا پایان ماه مبارک رمضان در کنار دیگر فعالیت های فرهنگی تدارک دیده شده در باغ موزه و مجموعه عباس آباد در قالب نمایش چند رسانه‌ای فصل وصل و شب‌های شیدایی و استیج شبانه، به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

 

وی خاطرنشان کرد: دومین نمایشگاه شمیم وحی در فضایی به وسعت ٢۶٠٠ متر مربع در ضلع غربی باغ موزه حد فاصل مسجد تا سالن همایش خلیج فارس از ساعت ١۶ تا ٢٣ هر روز میزبان علاقه‌مندان قرآنی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن