اجتماعی و فرهنگی

طی دوماه گذشته چند سارق دستگیر شده اند؟

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سردار حسین ساجدی‌نیا در تشریح اقدامات پلیس در برخورد با سارقان، اظهار کرد: برخورد پدیده سرقت و سارقان از جمله مواردی است که پلیس همواره آن را در دستورکار خود قرار داده و از ابتدای امسال نیز یکی از اولویت‌های اصلی ما کاهش سرقت و برخورد با سارقان بود که در همین راستا رده‌ها و یگان‌های مختلف پلیس عملیات‌هایی را اجرا کردند.

 

وی با اشاره به اجرای طرح برخورد با سارقان گفت: از ابتدای امسال تاکنون همکاران من در پلیس پایتخت، سارقان و اقدامات مجرمانه آنان را در سطح شهر و به ویژه مناطق جرم‌خیز رصد کرده و موفق به شناسایی مخفیگاه تعدادی از آنها شدند.

 

رییس پلیس پایتخت با اشاره به برگزاری چندین عملیات مختلف برای دستگیری سارقان در سطح پایتخت خاطرنشان کرد: در دو ماهه امسال ۷۳۰ سارق، کیف‌قاپ و زورگیر توسط پلیس دستگیر شده و به مقام قضایی ارجاع داده شده است که اغلب آنان هم‌اکنون در زندان هستند.

 

ساجدی‌نیا با بیان اینکه پلیس به دنبال افزایش احساس امنیت در جامعه است، خاطرنشان کرد: از میان ۷۳۰ سارق دستگیر شده، ۴۸۰ نفر سارق به عنف و ۲۵۰ نفر نیز کیف‌قاپ بوده‌اند.

 

رییس پلیس پایتخت با بیان اینکه مشارکت مردم تاثیر زیادی در توفیق ماموریت‌های پلیس دارد، خاطر نشان کرد: از شهروندان می‌خواهم که هرگونه موارد مشکوک و همچنین اقدامات مجرمانه را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن