شورای شهر

برخی ها عجولانه علیه قالیباف گارد گرفتند/بهتر است از خودش سوال کنید!

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین مجتبی شاکری عضو شورای شهر تهران در خصوص صحبت های شهردار تهران در جلسه شورای عالی استان ها گفت:اینگونه خبرهای مهم دهان به دهان می چرخد  و باید آدم زرنگ باشد تا خودش بتواند با توجه به شناختی که نسبت به آدم ها دارد یک تصمیم درست بگیرد و سپس حزف بزند. در این مورد تا آنجایی که من اطلاع دارم آقای قالیباف در آن جلسه قصد داشتند تا مشابه سازی کنند و هدفشان شورای شهر تهران نبوده است و شوراهای کل کشور را گفته اند.

 

وی ادامه داد:در این جور مواقع که واقعا نمی دانیم دقیقا چه صحبتی مطرح شده است بهتر است بروید از خود آقای شهردار این سوال را بپرسید! چرا که خود ایشان بهتر از همه ما می تواند به شما کمک کند که منظورشان از این حرف چه بوده است.

 

وی ادامه داد:ما این جور مسایل را نباید دنبال کنیم و به حاشیه برویم. اگر اینطور باشد واقعا باید تمام وقتمان را صرف این جور مسایل کنیم و دیگر برای آبادی شهر تهران که مهم ترین مشغله ماست وقت نداریم.

 

شاکری خاطرنشان کرد:شاید بعضی از دوستان برداشت های متفاوتی از این صحبت ها داشته اند و بنده اعتقاد دارم تا زمانیکه صحت و سقم یک مساله را مطمین نشدیم نباید درباره اش اظهار نظر کنیم.همین اظهار نظرها بعضی مواقع سو تفاهماتی پیش می آورد که خوشایند نیست و باعث ناراحتی می شود.

 

وی در خصوص اینکه آیا در این باره با شهردار هم صحبتی داشته است یا خیر گفت:نه در این باره هیچ صحبتی نداشته ام اما واقعا فکر می کنم که قصد ایشان توهین یا بی احترامی به شورای شهر نبوده است و همانطور که گفتم بعضی از دوستان عجولانه و بدون فکر علیه قالیباف موضع گیری کردند و گارد گرفتند که به هیچ وجه منطقی نبود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن