اجتماعی و فرهنگی

گزارش اختصاصی شورا آنلاین از حادثه مرگبار جنوب تهران/کودکی که قربانی آبنما شد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین بی احتیاطی و عدم ایمنی لازم در آبنمای واقع در پارکی در محله کوهسار در شهرک خاوران حادثه ی مرگباری برای دختری ۵ ساله رقم زد

حسن عباسی سخنگوی اورژانس تهران در گفت و گفت و گوی اختصاصی با شوراآنلاین به تشریح جزییات این حادثه پرداخت و گفت:‌ شب گذشته ساعت ۲۰:۱۷ با اورژانس تهران تماس گرفته و اطلاع داده شد که دختربچه‌ای داخل آبنما سقوط کرده است.

 

وی افزود: بعد از اطلاع از این حادثه نیروی‌های اورژانس بلافاصله به محل حادثه واقع در پارکی در محله کوهسار در شهرک خاوران اعزام شدند و مشخص شد که دختر بچه‌ای چهار الی پنج ساله در حین بازی به داخل حوز آبنما سقوط کرده است. از آنجایی که آبنما روشن بوده، پیکر دختربچه به داخل آبنما کشیده شده است و متاسفانه فوت کرده است. بطوریکه نیروی‌های آتش‌نشانی دختر بچه را بیرون کشیده بودند، اما متاسفانه فوت کرده بوده است.

وی همچنین اظهار کرد: متاسفانه زمانی که پمپ، دختر بچه را به داخل آبنما کشیده است، دست و پای کودک قطع شده بود.

وی در خصوص اینکه چگونه این حادثه اتفاق افتاده است گفت:دلیل این موضوع را نمی دانم و فقط زمانیکه این موضوع به ما اطلاع داده شد سعی کردیم تا در کمترین زمان ممکن در محل حادثه حضور داشته باشیم و ما بقی موضوع را  باید مسولان مرتبط پاسخگو باشند.

خبرنگار شوراآنلاین در تماس با مسولان شهرداری منطقه ۱۵ پیگیر جزییات چگونگی این اتفاق شد که روابط عمومی شهرداری اطلاعیه ذیل را در اختیار این پایگاه خبری گذاشت

درپی فوت کودکی در بوستان شهدای گمنام، شهرداری منطقه ۱۵ ضمن اظهار تاسف نسبت به وقوع این حادثه، مراتب همدردی خود را با خانوده دغدار این کودک اعلام می کند.

برابر بررسی های به عمل آمده شامگاه دیروز مادری مفقود شدن فرزند خردسال خود را به مراجع انتظامی اعلام و خواستار یافتن وی می شود. با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط مادر کودک ماموران کلانتری مشیریه با کمک مدیران شهری و عوامل آتش نشانی به جستجوی کودک مفقود شده به بوستان یاد شده مراجعه می کنند که در نهایت کودک را که در حوضچه بوستان غرق شده پیدا و تحویل مراجع قضایی می دهند.

 با توجه به اینکه تاکنون علت دقیق فوت کودک مشخص نشده است مراجع انتظامی و قضایی در حال پیگیری موضوع هستند و پس از مشخص شدن علت حادثه، اطلاعات مربوطه متعاقباً اعلام می شود. همچنین، شهرداری تهران از طریق نهادهای نظارتی خود در حال پیگیری حادثه مذکور است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن