اجتماعی و فرهنگی

آغاز به کار پرواز تهران به قونیه

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین شرکت هواپیمایی ترکیه پرواز مستقیم تهران به قونیه را آغاز می‌کند، با برقراری این پرواز  تعداد پروازهای هفتگی این شرکت در ایران به ۶۹ پرواز در هفته افزایش خواهد یافت.

مسیر پروازی جدید تهران – قونیه امکان مراودات بیشتر  فی مابین دو کشور را میسر می‌کند، این پرواز از ۱۰ خرداد جاری از تهران به مقصد قونیه با ۲ پرواز در هفته آغاز به کار خواهد کرد.

خطوط هواپیمایی ترکیه با ارائه خدمات پروازی به ۱۱۵ کشور جهان و بیش از ۲۸۷ مقصد در سراسر دنیا از نظر گستردگی شبکه پروازی چهارمین خط هوایی دنیا محسوب می شود که پروازهای مستقیم از ۷ شهر تهران،تبریز ،مشهد،شیراز، اصفهان، اهواز و کرمانشاه نیز از جمله این مقاصد هستند.

در بررسی عملکرد خطوط هوایی در ایران اشاره به این نکته ضروری است که خط هوایی ترکیه از جمله شرکای تجاری شرکتهای هواپیمایی بوده است که در دوران تحریم در بازار کشورمان فعالانه حضور داشته و برنامه های توسعه خود را پیگیری کرده و ارائه خدمات خود را گسترش داده است.

امروز نیز در دوران پسا تحریم و فضای رقابتی صنعت هوانوردی این خط هوایی با تمرکز بر مشابهت های فرهنگی بین دوکشور،سابقه طولانی و مشترک و نیز با تمرکز بر جذابیت های گردشگری کشورمان بر توسعه دامنه فعالیت و رونق صنعت گردشگری تاکید دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن