اجتماعی و فرهنگی

قلب تهران نور باران می شود

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین مانی جعفریان قائم مقام منطقه با اشاره به برگزاری جشن نیمه شعبان در بوستان لاله با مشارکت بنیادخیریه کودکان خاص بیمارستان امام خمینی گفت: بر همین اساس روز شنبه از ساعت شش عصر با حضور هنرمندان تلویزیونی جشن نیمه شعبان برای قریب به بیش از ۵ هزار شهروندتهرانی برگزار می شود. اجرای مسابقات، برگزاری جشن های کودکان و نوجوانان و اجرای زنده موسیقی از جمله برنامه های تدارک دیده شده برای این روز است.

 

وی با اشاره به برگزاری جشن ولادت در مسجد ولی عصر (عج) جنب پارک ساعی گفت: همچنین روز شنبه مسجدحضرت ولیعصر(عج) آماده استقبال از ۳ هزار شهروند تهرانی برای برگزاری جشن نیمه شعبان است.

 

جعفریان با بیان اینکه تمام مساجد منطقه با برگزاری سلسه جشن های ولادت در شب نیمه شعبان انتظار شهروندان را می کشند، توضیح داد: تمام تلاش ها صورت گرفته تا جشن بزرگ نیمه شعبان با نشاط و پر شکوه را برای شهروندان تهرانی فراهم سازیم.

 

جعفریان همچنین اضافه کرد: علاوه بر سلسه جشن‌های تدارک دیده شده، به مناسبت اعیاد شعبانیه نصب ۱۰ هزارچراغ ال ای دی بارانی درسطح منطقه نیز صورت گرفته تا قلب پایتخت به رنگ نور درآید.

 

قائم مقام منطقه اضافه کرد: این چراغ‌ها با نصب برروی درختان و با بارشی ازنور جلوه‌ای زیبا درشب به شهر بخشیده اند.

 

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، قائم مقام شهردار منطقه ۶ همچنین از آذین بندی منطقه و نصب ریسه‌های رنگی درمیادین، محورهای اصلی، ساختمان های اداری، مساجد و هیاتهای مذهبی منطقه خبرداد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن