اجتماعی و فرهنگی

پشت پرده استعفای رئیس سازمان غذا و دارو چه بود؟

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  موضوع استعفای رسول دیناروند معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو که امروز در فضای مجازی منتشر شد، ناگفته هایی به دنبال داشته است. شنیده های موثق حاکی از این است که استعفای دیناروند بی ارتباط با موضوع تصویب قانون جدید استاندارد و خدشه دار شدن اختیارات سازمان غذا و دارو نبوده است.

در همین حال دکتر عباس زارع نژاد مشاور وزیر و رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت با بیان اینکه استعفای رئیس سازمان غذا و دارو کذب محض است، گفت: دکتر دیناروند از دانشمندان یک درصد برتر جهان است که در دوران تحریم، کمبودهای دارویی ایران را به خوبی مدیریت کرد.

وی اظهار داشت: این خبر کذب محض است و دکتر دیناورند همچنان در پست ریاست سازمان غذا و دارو با قوت به فعالیت خود ادامه می دهند. این اظهارات در حالی مطرح می شود که سایت سازمان غذا و دارو(ایفدونا) هیچ گونه واکنشی در ارتباط با استعفای دیناروند نداشته و سکوت معنادار داشته است!

گفته می شود که استعفای دکتر رسول دیناروند معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو، در پاسخ به مخاطره افتادن سلامت جامعه و از دست رفتن تولیت واحد سلامت بوده است که امکان پاسخگویی مناسب در ارتباط با کالاهای سلامت محور را زیر سئوال می برد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن