مدیریت شهری

ممنوعیت پارک خودرو در دو ضلع شرق و غرب ورزشگاه آزادی

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین مرادی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ درباره جزییات ممنوعیت های ترافیکی در محدوده ورزشگاه آزادی همزمان با بازی پرسپولیس و راه آهن گفت: این بازی ساعت ۱۸ روز جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود و با توجه به آنچه آخرین هفته انجام بازی های لیگ برتر است پیش بینی می شود با حضور گسترده تماشاچیان مواجه باشیم.

وی گفت: در همین راستا پلیس راهنمایی و رانندگی طرح انضباطی ترافیکی ویژه ای را برای تسهیل در تردد علاقه مندان به فوتبال و مسافران اتخاذ کرده است.

سرهنگ مرادی افزود از ساعت ۷ صبح روز جمعه ماموران پلیس راهور در آماده باش صددرصدی به ویژه در محدوده ورزشگاه آزادی حضور فعال خواهند داشت همچنین ماموران پلیس راهور در اتوبان ها و معابر منتهی به ورزشگاه و همچنین در محدوده ضلع شرقی و غربی ورزشگاه به صورت ویژه مستقر خواهند بود.

وی افزود: در محدوده ضلع شرق و غرب ورزشگاه آزادی محدودیت و ممنوعیت پارک خودرو اعمال می شود و اگر خودرویی در این محدوده متوقف شده باشد توسط جرثقیل های پلیس راهور منتقل می شود.

مرادی با اشاره به اینکه توقف دوبله و مورب نیز ضمن اعمال قانون برای خودروها در نظر گرفته می شود افزود: رانندگان در نظر داشته باشند که خودروهای خود را در پارکینگ ها و معابر مجاز پارک کنند این پارکینگ ها طبق تدابیر مسئولین ورزشگاه و پلیس راهور  از نخستین دقایق صبح جمعه آماده پذیرش خودروهای تماشاچیان هستند.

وی همچنین به هماهنگی با واحدهای انتظامی، امدادی، اورژانس و اتوبوسرانی اشاره کرد و گفت: برنامه ریزی های لازم برای استفاده شهروندان از سیستم حمل و نقل عمومی انجام شده  ماموران پلیس راهور در پارکینگ های مجاور ورزشگاه حضور فعال دارند و بر مدیریت پارک خودروها و تخلیفه هر چه سریع تر خیابان های منتهی به ورزشگاه اقدام خواهند کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن