مدیریت شهری

بازدید ۵۰۰ هزار نفر از نمایشگاه کتاب

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین رضا قدیمی با اشاره به ساماندهی چرخ دستی های نمایشگاهی گفت: نباید فراموش کنیم که بازار با مکانهایی مانند نمایشگاه بسیار متفاوت است. در بازار تهران  حدو ۸ هزار چرخ دستی فعالیت می کنند شرایط فعالیت در بازار با نمایشگاه کاملا متفاوت است.

وی با اشاره به ساماندهی ۱۵۰ چرخ دستی باری فعالیت در روزهای نمایشگاهی گفت: این چرخ دستی ها و صاحبان آن را از یک هفته قبل از آغاز نمایشگاه مستقر کردیم، به آنها آموزش های لازم را دادیم و پلاک گذاری کردیم.

قدیمی افزود: تعدادی فکر می کردند در نمایشگاه برای همه نوع چرخ دستی باز است و آنها می توانند ورود کنند فارغ از اینکه چون آموزش های لازم را ندیده اند، نمی توانند ضمن اینکه ارقام عجیب و غریب می دادند.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران با اشاره به قبض های ۵ هزار تومانی گفت: استفاده از چرخ دستی ها برای دورترین مسافت ها شامل قبض ۵ هزار تومانی می شود لذا درخواست ما  از مردم این است که سراغ چرخ دستی هایی بروند که صاحبان آن یونیفورم متحدالشکل و کلاه سفید دارند.

وی افزود: دیروز غروب چرخ دستی هایی که به صورت غیرمجاز فعالیت می کنند از نمایشگاه خارج شدند.

قدیمی در ادامه با اشاره به استقبال چشمگیر مخاطبان از نمایشگاه امروز تصریح کرد: من هر روز در نمایشگاه حضور دارم و به عقیده من امروز شلوغ ترین روز نمایشگاه بود.

وی ادامه داد: در ششمین روز نمایشگاه حدود ۵۰۰ هزار نفر از غرفه ها دیدن کردند و مشاهدات ما حاکی است که استقبال امروز از روزهای پنجشنبه و جمعه نیز بیشتر بوده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن