اجتماعی و فرهنگی

کارکنان شرکت واحد همچنان در رویای خانه دار شدن/مسکن مهر سرابی که همچنان سراب است

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین رویای خانه دار شدن و وعده و وعیدهای رنگین تبدیل به سرابی شده که آسایش و امنیت روانی را از کارکنان شرکت واحد متقاضی مسکن مهر سلب کرده است و متاسفانه هیچ مقام مسئولی هم پاسخگوی بدقولی های مکرر پیمانکار پروژه هسا ۲ نیست.

 

پیش از ظهر امروز  و برای چندمین بار جمعی از کارکنان شرکت واحد که اقدام به خرید مسکن مهر پرند در پروژه هسا ۲ کرده اند، جهت پیگیری مشکلات خود مقابل شرکت سهامی عمران شهر پرند که وابسته به وزارت راه و شهرسازی است تجمع کردند تا صدای خود را به گوش مسئولان برسانند. 

 

اعتراض و تجمع کارکنان شرکت واحد به بهانه بدقولی و عدم در اختیار گذاشتن خانه هایی است که زمین تا آسمان با آنچه وعده داده شده بود تفاوت دارد. خانه هایی حتی بدون در و پیکر و امکانات حداقلی اولیه!

 

طولانی شدن پروسه تحویل مسکن مهر و عدم پاسخگویی مسئولان باعث شده بود تا برخی از کارکنان شرکت واحد حتی نای حضور در تجمع را هم نداشته باشند و قید اعتراض را هم بزنند.

 

آن عده از کارککنان که در مقابل شرکت عمران تجمع کرده بودند در دفتر معاون اجرایی مسکن مهر حضور پیدا کردند تا برای چندمین بار مشکلات و مصائب خودشان را پیگیری کنند.

 

محمد یکی از کارکنان شرکت واحد که در تجمع حضور داشت گفت:از سال‌ها پیش مبالغ زیادی پول برای تعاونی مسکن واریز کردیم اما هنوز هیچ خبری از مسکن و وعده هایی که دادند، نشده است.

 

وی افزود:ما از سال ۸۸ پول واریز کردیم و قرار بود تا این خانه ها دو ساله به ما تحویل داده شود اما هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است. ضمن اینکه قرار بود با ۱۰ میلیون خانه دار شویم اما از ما چند برابر پول بیشتر گرفته اند و هنوز یک متر خانه هم به ما تحویل نداده اند.

 

علی یکی دیگر از تجمع کنندگان گفت:متاسفانه هیچ مسئولی پاسخگوی ما نیست. چند سال از موعد مقرر تحویل خانه ها گذشته و خانه هایی ککه ساخته اند هنوز تکمیل نشده است. متاسفانه طرف قرارداد ما به هیچ عنوان به تعهدات خودش پایبند نیست و نه پول ما را پس می دهند و نه خانه ای تحویل می دهند. خانه هایی که اگر تحویل هم بدهند هیچکدام از امکاناتی که در قرارداد قید شده است را قطعا ندارد.

 

جلیل وند معاون اجرایی مسکن مهر پرند در خصوص تمجع امروز کارکنان شرکت واحد گفت: امروز تعدادی از کارکنان شرکت واحد که خریدار مسکن مهر پرند بوده اند در محل شرکت عمران حضور پیدا کردند تا پیگیر مشکلات مربوطه به خود باشند و ما صحبت ها و گلایه های آن ها را شنیدیم.

 

وی ادامه داد: من به تازگی و با دستور وزیر راه و شهرسازی به شرکت عمران آمده ام تا بتوانیم هرچه زودتر پروژه های احداث شده را تکمیل و تحویل عزیزان بدهیم. ما در مرحله اول باید در جریان کامل مراحل اصلی پروژه قرار بگیریم و از تمام جوانب کار هم در خصوص مراحل ساخت و ساز صورت گرفته و تعهدات طرفین اطلاعات کامل را داشته باشیم و امیدواریم تا این موضوع را به نتیجه برسانم و قطعا موضوع مربوطه را تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم کرد.

 

جلیل وند در خصوص اینکه این واحد ها کی به متقاضیان نحویل داده می شود گفت:من واقعا نمی توانم زمان خاصی را تعیین کنم. این پروژه باید مورد بررسی قرار بگیرد و اگر من زمان خاصی را تعیین کنم، شاید مجبور شویم واحدهایی که آنچنان خوب و خوشایند نباشد را تحویل متقاضیان بدهیم که به هیچ وجه اتفاق خوبی نیست.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا