اجتماعی و فرهنگی

دلیل ترافیک صبحگاهی تهران چه بود؟

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سرهنگ حسن عابدی جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در مورد آخرین وضعیت ترافیکی معابر تهران، اظهار داشت:‌ با توجه به بارش باران از بامداد امروز و لغزندگی سطح معابر، سرعت‌ها کاهش یافته و همین امر باعث شده بار ترافیک سنگین را در معابر شاهد باشیم.

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، گفت: با شروع بارندگی از بامداد امروز چند فقره واژگونی و خروج از جاده خودروها را شاهد بودیم که خوشبختانه این موارد تا قبل از ساعت ۶ صبح پاکسازی شد و در حال حاضر مشکلی از نظر تصادف و خروج از جاده خودروها نداریم.

این مقام ارشد راهور تهران بزرگ به بار ترافیک معابر بزرگراهی تهران پرداخت و گفت:‌ در حال حاضر بار ترافیک بزرگراه‌هایی همچون شهید همت، حکیم، امام علی (ع)، شهید بابایی و صدر سنگین است؛‌ بارش باران باعث شده که در برخی مقاطع بار معابر بزرگراهی سنگین و در برخی مقاطع نیمه‌سنگین باشد.

وی بار ترافیک جاده مخصوص و معابر منتهی به سمت شرق را نیز نسبت به روزهای قبل سنگین‌تر عنوان و خاطر نشان کرد: خوشبختانه در معابر درون‌شهری همچون معابر مرکزی و شمالی مشکل خاصی گزارش نشده و بار ورود ترافیک در جریان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن