مدیریت شهری

آغاز مسافر گیری مترو شهر آفتاب

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین محسن نایبی با اعلام این خبر افزود: نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ساعت ۹ صبح ۱۵ اردیبهشت آغاز به فعالیت می‌کند و ایستگاه مترو شهر آفتاب برای خدمات دهی به بازدیدکنندگان این نمایشگاه از ساعت ۸:۳۰ صبح، مسافرگیری را آغاز خواهد کرد. 

وی در ادامه افزود: مسافرگیری در این ایستگاه تا ساعت ۸:۳۰ شب ادامه دارد و بازدید کنندگان می‌توانند در طول ساعات روز از خدمات دهی این ایستگاه استفاده کنند. 
به گفته مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران فاصله گذر حرکت قطار‌ها در ایستگاه شهر آفتاب هر ۱۵ دقیقه پیش بینی شده و برنامه حرکت قطار‌ها در خط یک به روال سابق است. 
نایبی با اشاره به اینکه برای زمان‌های پرتردد در امتداد خط ۱ و ایستگاه شهر آفتاب، حرکت‌های فوق العاده در نظر گرفته شده است، گفت: بازدید کنندگان به هیچ عنوان دغدغه‌ای برای رفت و آمد به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را نخواهند داشت. 
وی تصریح کرد: بازدید کنندگان نمایشگاه کتاب تهران می‌توانند از تمام ایستگاه‌های خط ۱ مترو برای رسیدن به ایستگاه شهر آفتاب بر اساس اعلام صورت گرفته در هر قطار استفاده کنند ضمن آنکه مسافران می‌توانند در ایستگاه شاهد از طریق قطارهای اعزامی به ایستگاه شهر آفتاب به نمایشگاه کتاب مراجعه کنند. 
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران همچنین با بیان اینکه مسافران مترو در خط سه که قصد عزیمت به نمایشگاه شهر آفتاب را دارند نیاز به تعویض خط ندارند، افزود: این مسافران می‌توانند از طریق ایستگاه آزادگان و از آنجا با اتوبوس به نمایشگاه کتاب منتقل شوند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن