اجتماعی و فرهنگی

باند سه نفره اشرار مسلح در دام پلیس

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  سرهنگ"شاهپور بهرامی" گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی سه نفر از اعضاء یک باند شرارت که دارای سوابق کیفری و تحت تعقیب مقامات قضایی بودند را در کهنوج شناسایی کردند.

 

وی افزود: ماموران با استفاده از شگردهای پلیسی و با توجه به داشتن اشراف اطلاعاتی، اعضاء این باند را در مخفیگاهشان در منزلی از حاشیه‌های شهر شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه آنان را دستگیر کردند.

 

بهرامی بیان کرد: از مخفیگاه این باند سه نفره یک قبضه سلاح ممنوعه و دو دستگاه خودرو که هر دو دارای دستور توقیف بودند، نیز کشف شد.

 

فرمانده انتظامی کهنوج اظهار کرد: متهمان در تحقیقات فنی و تخصصی به عمل آمده، به جرم انتسابی و شرارت های خود اعتراف کردند.

 

وی افزود: از جمله سوابق کیفری متهمان می توان به چندین مورد سرقت مسلحانه به عنف ،حمل سلاح غیر مجاز ، قاچاق مسلحانه مواد مخدر با اوزان بالا، در گیری مسلحانه با ماموران انتظامی، چندین مورد زور گیری و راهبندی اشاره کرد.

 

وی با اشاره به بازتاب مثبت دستگیری اعضای این باند در منطقه، تصریح کرد: پلیس در راستای تامین آرامش و آسایش شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نمی کند و شهروندان نیز باید در راستای برقراری و حفظ نظم و امنیت در جامعه با همکاری بیش از پیش هرگونه فعالیت مجرمانه را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا