مدیریت شهری

در«دروس»قطع درخت نداشتیم

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین مجتبی عبدالهی با اشاره به بازدید مشترک رئیس کمیته محیط زیست شورای اسلامی ،شهردار منطقه و معاونان و مدیرعامل سازمان بوستان ها از دو ملکی که در محله دروس بود خبر داد و گفت: در ملک پنج هزار متری که گفته می شد درختی قطع نشده ،با بررسی های دقیق به این نتیجه مشترک رسیدیم که درختی قطع نشده است و بر خلاف آنچه در ایام عید گفته شد، قلع و قمع صورت نگرفته است.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در ادامه اظهار کرد: در کنار این زمین پنج هزار متری، باغی به مساحت هزار و ۲۰۰ متر وجود داشت که مالک به واسطه مجوزی که منطقه داده بود، می توانست سه درخت  را جابه جا کند تا فضای رمپ ساختمانی که قصد احداث داشت را در اختیار بگیرد.

وی خاطر نشان کرد: همچنین پس از پایان تعطیلات نورزی، در زمان گود برداری، دیواره گود ریزش کرده بود که به دنبال این تخریب هفت درخت ریزش کرده بود.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران توضیح داد: مالک، تاج هفت درخت مورد نظر را به طور کامل هرس کره و در گوشه ها های زمین کاشته بود.

وی خاطر نشان کرد: مالک مجبور بوده هنگام موقع جا بجایی یا سربرداری، تاج درختان را هرس کند که این بدان معنا است درختی قطع نشده بلکه درخت جا به جا شده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن