اجتماعی و فرهنگی

برگزاری دومین جشنواره بین‌المللی فیلم سلمان فارسی

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین قاسم عرب اظهار داشت: دومین جشنواره بین‌المللی فیلم سلمان فارسی با حمایت شورای عالی فرهنگی ریاست جمهوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعیت فرزندان شاهد از ۱۶ تا ۲۱ شهریور ماه سال جاری برگزار می شود.

وی ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت در تمامی عرصه های زندگی نظیر ایثار خانواده نسبت به یکدیگر و ایثار مردم نسبت به دولت را از جمله محورهای این جشنواره عنوان کرد.
دبیر جشنواره بین المللی فیلم سلمان فارسی ادامه داد: دومین جشنواره فیلم سلمان فارسی در بخش های فیلمنامه نویسی، فیلم، فیلم مستند و انیمشن برگزار می شود که هرکدام از این بخش ها به فراخور تجربه و سابقه هنری فیلمسازان دارای دو بخش حرفه ای و نیمه حرفه ای است.
عرب خاطرنشان کرد: علاقمندان برای شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را از ۳ خرداد لغایت ۳ مرداد ماه امسال از طریق وب سایت دبیرخانه این جشنواره به آدرس الکترونیکی http://salmanfestival.com یا به نشانی تهران خیابان ولیعصر خیابان توانیر خیابان نظامی گنجوی پلاک ۳ طبقه ۴ واحد ۵۲ ارسال کنند.
دبیر جشنواره بین المللی فیلم سلمان فارسی، گفت: تاکنون تعدادی از فیلمسازان کشورهای امریکا، فرانسه، هند، ایتالیا ولهستان برای شرکت در این جشنواره آمادگی خود را اعلام کردند.
عرب با بیان اینکه سرو نماد استقامت و پایداری ایرانیان در طول تاریخ و شعار صلح است افزود: به برگزیدگان این جشنواره در بخش های مختلف تندیس سروناز، تندیس سرو زرین و تندیس سرو سیمین اهدا می شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا