شورای شهرصفحه اصلی

صادقی: نباید شهرداری دست‌خوش تحولات سیاسی شود

رئیس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران گفت: به هیچ عنوان نباید اجازه داد شهرداری دستخوش رقابت‌های سیاسی شود. باید همه دست به دست هم دهند تا خدمات‌رسانی بی‌منت ادامه داشته باشند.

به گزارش شوراآنلاین، احمد صادقی در دویست و چهل و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه مردم پیروز انتخابات هستند، اظهار کرد: کاندیداها در انتخابات ریاست جمهوری سعی می کنند نسبت به عملکرد خود روشنگری کنند اما این مردم هستند که انتخاب می کنند.

وی ضمن تقدیر از دست اندرکاران انتخابات ریاست جمهوری، یادآور شد: از همه کاندیداهایی که تمام تلاش خود را کردند تا زمینه مشارکت مردم فراهم شود، تقدیر می‌کنیم. امیدواریم رفتارهای رقابتی در روزهای پیش از انتخابات به هنجارهای رفاقتی تبدیل شود. رئیس جمهور منتخب باید خدمت به آحاد مردم را در دستور کار قرار دارد و تأکید بر اهمیت مدیریت شهری در این زمینه موضوعیت پیدا می‌کند.

صادقی با بیان اینکه شهرداری در خط مقدم خدمت رسانی به مردم هستند، تصریح کرد: به هیچ عنوان نباید اجازه داد شهرداری دستخوش رقابت های سیاسی شود. باید همه دست به دست هم دهند تا خدمات رسانی بی‌منت ادامه داشته باشند.

وی ادامه داد: در دوره ششم مدیریت شهری شاهد هماهنگی بسیار خوب بین شهرداری و دولت بودیم و حالا که انتخابات با یک سال تعجیل انجام شده، این نکته را باید در نظر گرفت که همگرایی بین دولت و مدیریت شهری تداوم داشته باشد و برای عدم ایجاد وقفه در خدمت رسانی، این همگرایی مورد توجه قرار بگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا