شورای شهرصفحه اصلی

آخرین وضعیت واگن‌های وارداتی چینی

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه پرونده ایستگاه‌های خطوط هفت‌گانه مترو پایتخت امسال بسته می‌‎شود، گفت: رفع نواقص و تکمیل ۳۴ ایستگاه مترو در دوره ششم مدیریت شهری انجام شده و یا در حال اتمام است.

به گزارش شوراآنلاین، سید محمد آقامیری با بیان اینکه راه‌اندازی ۶ ایستگاه مترو باقی مانده است که امسال به نتیجه خواهد رسید، اظهار کرد: با افتتاح این ۶ ایستگاه، عملاً خط یک تا هفت با ایستگاه‌ها و تمام تجهیزات جانبی کامل می‌شود.

وی با بیان اینکه بنای ما در دوره ششم مدیریت شهری رفع نواقص و تکمیل طرح‌های نیمه تمام در حوزه عمرانی و مترو است، یادآور شد: یکی از سیاست‌های ما این بود که نواقص مترو در طول دوره ششم برطرف شود.

رئیس کمیته عمران شورا با اعلام اینکه در این دوره ۳۴ ایستگاه مترو ناقص بود که تکمیل شد و یا در حال تکمیل است، خاطرنشان کرد: در دوره قبل تعداد ایستگاه‌های بهره‌برداری شده نهایتاً ۱۴ ایستگاه بوده است.

وی در خصوص تأیید فنی واگن‌های مترو در وزارت کشور نیز گفت: تایید فنی واگن‌ها انجام شده و ساخت واگن  نیز از مدتی پیش در چین آغاز شده است. آنالیزهایی که باید انجام می‌شد به سیگنالینگ مترو ارتباط داشت که با سیستم موجود در مترو تهران هماهنگی لازم را داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا