اجتماعی و فرهنگی

دیدار سرپرست سازمان بازنشستگی شهرداری تهران با خانواده شهید پالیزدار

خرمجاه، سرپرست سازمان بازنشستگی شهرداری تهران با خانواده معزز شهید نصراله پالیزدار دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران؛ حسین خرمجاه در این بازدید که جمعی از مدیران سازمان بازنشستگی شهرداری نیز حضور داشتند گفت: ما قدردان خانواده معظم شهدا هستیم تا مطالبات این عزیزان را برآورده کنیم زیرا رسیدگی به خانواده معزز شهدا از تاکیدات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری است و مانیز در راستای تحقق این بیانات تمام تلاش خو را انجام خواهیم داد.

خرمجاه در این نشست گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم از خانواده معظم شهدا از امور خطیری است که می بایست سرلوحه کار خود قرار دهیم.

سرپرست سازمان بازنشستگی در این دیدار بر حقانیت راه شهدا و دستاورد های این عزیزان برای به ثمر رسیدن این انقلاب و حفظ ارزش های مذهبی و مقابله با استکبار تاکید شد و عنوان شد، راه این عزیزان همچنان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: به این منظور برنامه‌های ویژه‌ای جهت تکریم از این عزیزان که مورد تأکید شهردار تهران می باشد را در حد توان در نظر داریم.

مادرشهید پالیزدار در ادامه، از خصوصیات اخلاقی شهید سخن به میان آورد و خاطر نشان کرد: شهید نصراله پالیزدار تاکید بسیاری بر توجه به بیت المال داشت و همیشه خواستار صیانت و حراست از میهن اسلامی و ولایت بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا