اجتماعی و فرهنگی

در جلسه معاونان حمل و نقل و ترافیک مناطق در منطقه ۱۰ اعلام شد؛  کاهش ۳۷ درصدی تصادفات در منطقه ۱۰

در پنجاه و یکمین جلسه شورای معاونان حمل و نقل و ترافیک مناطق ۲۲ گانه، اهم مسائل و مشکلات ترافیکی منطقه ۱۰ و لزوم برطرف کردن آنها، مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نسبت به اولویت‌بندی موضوعات مطروحه اقدام شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران؛ در این جلسه که با حضور مهدی اخ‌الصنایع شهردار منطقه ۱۰، مهدی گلشنی مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق شهرداری تهران، حمید برادران سرپرست شرکت کنترل ترافیک و معاونان حمل و نقل و ترافیک مناطق ۲۲ گانه برگزار شد، رفع و رجوع نواقص و معایب انواع چراغ‌های راهنمایی، دوربین‌های ثبت تخلف و نظارت تصویری و تجهیزات هوشمند ایستگاه‌ها، پایانه‌ها و مسیرهای تردد حمل و نقل عمومی در این منطقه مرکزی پایتخت، مورد تأکید قرار گرفت.

مهدی اخ‌الصنایع با قدردانی از عملکرد چشمگیر معاونت حمل و نقل و ترافیک در حوزه‌های مختلف از جمله افزایش ایمنی ترافیک، اعلام کرد: با اقدامات تاثیرگذار انجام‌شده، تعداد تصادفات منطقه ۱۰ از ابتدای سال‌ جاری، نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته، ۳۷ درصد کاهش یافته است.

مهدی گلشنی در این جلسه با تبریک انتصاب حمید برادران به‌ عنوان یکی از مدیران متخصص و خوش‌سابقه شرکت کنترل ترافیک به سرپرستی آن شرکت، ابراز امیدواری کرد: انتظار می‌رود با بررسی و مطالعه وضع موجود، تمام ظرفیت آن مجموعه برای بهبود شرایط ترافیکی به کار گرفته شود.

گفتنی است، برادران نیز از برنامه‌های آتی این شرکت برای رفع مسائل و مشکلات موجود در نگهداشت و به‌روزرسانی سیستم‌ها و سامانه‌های تجهیزات هوشمند کنترل ترافیک خبر داد و خاطرنشان کرد: با استفاده از تکنولوژی‌های جدید و کاهش هزینه‌ها و در سایه تعامل با بخش خصوصی، پروژه‌های توسعه‌ای به زودی آغاز خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا