سیاسیشورای شهر

لزوم ارائه بودجه ۱۴۰۳ شهرداری تهران به شورای شهر تا پایان دی

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران بر لزوم ارائه بودجه ۱۴۰۳ شهرداری به شورا تا پایان دی سال جاری تأکید کرد.

به گزارش شوراآنلاین، محمد آخوندی در دویست‌وهفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود ضمن اشاره به جنایت رژیم صهیونیستی در غزه گفت: شهرداری تهران متمم بودجه ۱۴۰۲ را ارائه کرده، امروز جلسه‌ای داشتیم و فردا نیز جلسه‌ای خواهیم داشت. لایحه بودجه ۱۴۰۳ نیز باید تا پایان دی ماه و قبل از شروع بهمن ماه ارسال شود.

وی ادامه داد: بهتر است قبل از ارائه بودجه ۱۴۰۳، متمم بودجه ۱۴۰۲ را بررسی کنیم . بر همین اساس از اعضای شورای شهر تقاضا دارم متمم را هرچه زودتر بررسی کرده و تا آخر وقت شنبه در اختیار کمیسیون بودجه قرار دهند تا بتوانیم روز یکشنبه بررسی نهایی را انجام داده و این لایحه را برای هیئت رئیسه ارسال کنیم.

آخوندی با اشاره به مراسم تجلیل روز گذشته شهردار تهران از مدال آوران پاراآسیایی، گفت: از وظایف شهرداری‌ها در سراسر دنیا حمایت از ورزش همگانی و قهرمانی است، شهرداری با توجه به اختیاراتی که شورای شهر در بودجه اختصاص داده، روز گذشته مراسم تجلیل از ورزشکاران را برگزار کرد که در نوع خود بی سابقه بود.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر افزود: شهرداری تهران به عنوان اولین نهاد، به صورت واقعی از این دوستان حمایت کرده که اقدام ارزشمندی را رقم زده است. ۱۶۰ نفر ورزشکاران پاراآسیایی، توانستند ۱۳۱ مدال کسب کنند که کسب مدال توسط این گروه از ورزشکاران کار سختی است.

وی افزود: تجلیل شهرداری از این ورزشکاران تفاوتی با ورزشکاران آسیایی نداشت  و پاداش مساوی و یکسانی را دریافت کردند که این کار شهرداری نیز ارزشمند بود.

آخوندی تاکید کرد: امیدوارم بتوانیم با یک برنامه ریزی دقیق و هدفمند در بودجه ۱۴۰۳ وظایف خود را در حوزه ورزش به خوبی انجام دهیم تا علاوه بر توسعه ورزش همگانی، حمایت لازم را از ورزش قهرمانی داشته باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا