اجتماعی و فرهنگی

سرپرست سازمان بازنشستگی شهرداری تهران:از هیچ کوششی برای افزایش کیفیت خدمت رسانی دریغ نخواهیم کرد

سرپرست سازمان بازنشستگی شهرداری تهران از برگزاری مناقصه سبدپروتئین فصل زمستان و توزیع این سبد در اواسط دی ماه خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، حسین خرمجاه، سرپرست سازمان بازنشستگی اعلام کرد: پس از توزیع سبد پروتئین فصل پاییز، تصمیم گرفتیم نسبت به انجام تمهیدات لازم برای توزیع فصل زمستان اقدام نماییم. در این راستا با تلاش های صورت گرفته توانستیم ضمن برگزاری مناقصه و عقد قرار داد بایکی ازبرندهای معتبر بازار فرآورده های گوشتی، با توجه به افزایش قیمت ۸۰درصدی اقلام پروتئینی، وزن سبد نسبت به دورهای قبل تغییری پیدا نکند.

سرپرست سازمان بازنشستگی ادامه داد: براساس توافقات صورت گرفته با شرکت طرف قرارداد توزیع سبد از اواسط دی ماه آغاز خواهد شد.

به گفته خرمجاه آندسته از بازنشستگانی که مایل به دریافت مبلغ ریالی سبدکالا هستند می توانند با مراجعه به مرکز خدمات رفاهی و تکمیل فرم‌های مربوط، هزینه سبدکالا را با حقوق دی ماه دریافت نمایند.

وی افزود: در این راستا تلاش خواهد شد تا با پربار ارایه کردن سبد کالای بازنشستگان، نسبت به تامین مایحتاج غذایی ایشان تا حد توان اقدام کرده و سازمان در این مسیر، از هیچ کوششی برای افزایش کیفیت خدمت رسانی به بازنشستگان عزیز شهرداری تهران به عنوان گنجینه های گرانبهای عرصه مدیریت شهری دریغ نخواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا