اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

معاون شهردار تهران: خرسندساز جدید با «سلامت و درمان» می‌آید/ بسته خرسندساز مسکن کارکنان در دست بررسی است

معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران از رونمایی بسته جدید خرسندساز با محوریت سلامت و درمان در آینده‌ نزدیک خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران، مجید باقری با اشاره به لزوم ارتقای سطح رضایت کارکنان در خصوص خدمات سلامت و درمان و پیشنهادها و مطالبات خود همکاران در این خصوص گفت: بسته جدید خرسندساز علاوه براینکه شرایط درمانی باکیفیّت و مطلوبی برای کارکنان مهیّا می‌کند، آگاهی آن‌ها را نسبت به امکانات درمانی را هم افزایش می‌دهد.

وی در خصوص بسته خرسندساز مسکن کارکنان نیز اظهار داشت: با توجه به زمان‌بر بودن بررسی شرایط مسکن و امکان وقوع تأخیرهای کارشناسی در بررسی اختصاص زمین و چگونگی نوع ساخت، رونمایی از این بسته نیازمند صبر تا حصول نتیجه است.

معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران از برگزاری ۴ جلسه درخصوص بسته خرسندساز مسکن با حضور شهردار تهران خبر داد و گفت: شخص دکتر زاکانی شهردار محترم تهران، موضوعات مرتبط با مسکن کارکنان را به دقّت رصد می‌کنند و چنانچه مدلی که برای تأمین مسکن کارکنان در جلسات مطرح می‌شود به نتیجه برسد، بی‌درنگ اجرایی خواهد شد.

باقری خاطرنشان کرد: از پیشنهادهای همه همکاران برای بهبود شرایط درمان و سلامت، ارائه خدمات به معلولین، افراد دارای بیماری‌های خاص و ایثارگران که حداکثر رضایت درمانی را برای آن‌ها به‌دنبال داشته باشد، استقبال می‌کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا