اجتماعی و فرهنگی

معاون شهردار تهران خبر داد: بررسی شاخص‌ها برای انتخاب «نواحی ویژه» در پایتخت

معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران گفت: بررسی شاخص‌ها برای انتخاب «نواحی ویژه» شهرداری در حال انجام است.

به گزارش شوراآنلاین، مجید باقری معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران در خصوص برنامه‌ریزی شهرداری برای انتخاب نواحی ویژه، اظهار کرد: اقدامات مطالعاتی در حال انجام است و شاخص‌هایی از جمله سختی کار، اثربخشی، تعداد نیروهای انسانی و جذابیت کار در حال بررسی است و به محض اینکه نهایی شود، جزئیات آن اعلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه هنوز تعداد نواحی برای انتخاب به عنوان ناحیه ویژه مشخص نیست، یادآور شد: در حال حاضر شاخص‌ها ارزیابی می‌شود و جلسات آن در حال برگزاری است.

معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران با تأکید بر اینکه عزم جدی ما این است که شاخص‌ها نهایی شود، تصریح کرد: بررسی‌ها در این ایام انجام می‌شود و تا چند ماه آینده هریک از نواحی این شاخص‌ها را داشته باشند به عنوان ناحیه ویژه انتخاب خواهند شد.

بر اساس این گزارش،  در یکصد و هشتاد و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، شهردار منطقه ۱۹ خواستار تبدیل ناحیه سه این منطقه به عنوان ناحیه ویژه شد که این پیشنهاد با همراهی و تأیید تعدادی از اعضای شورا همراه بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا