مدیریت شهری

زمین های چمن ورزشی محلات منطقه۲ نوسازی شد

زمین های چمن ورزشی محلات منطقه۲ با هدف استفاده بهینه از فضاهای موجود شهری و در راستای توسعه و نهادینه شدن فرهنگ ورزش بین جوانان و نوجوانان، نوسازی و ساماندهی شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲ ،مهدی صالحی،شهردار منطقه با بیان مطلب فوق اظهار داشت: زمین‌های روباز و چمن مصنوعی محلات می‌توانند ایفاگر نقش مهمی در توسعه ورزش بین نوجوانان و جوانان باشند بر همین اساس زمین چمن مصنوعی و روباز محلات منطقه۲ در قالب توسعه فضاهای فرهنگی  ورزشی ساماندهی شد.

وی افزود: در این راستا نسبت به نوسازی و ساماندهی ۲ زمین چمن ورزشی در محلات مرزداران  و سعادت آباد  جهت استفاده شهروندان به خصوص جوانان و نوجوانان اقدام شد.

صالحی با اشاره به اینکه در این طرح ۱۴۰۰ متر مربع  چمن مصنوعی زمین ورزشی بوستان آبشار و خیابان مهدی سوم  تعویض شد، گفت: زمین های ورزشی روباز محلات بر اساس اولویت ها، ظرفیت و همچنین جمعیت ساکن برای استفاده جوانان احداث شده و با توجه به رویکرد محله محوری همزمان با تدوین سند توسعه محلات و شناسایی فرصت ها و نیازها توسعه فضاهای ورزشی در دستور کار قرار گرفت و امکاناتی مهیا شد تا شهروندان با کمترین هزینه و امکانات، سلامت جسمی و روانی خود را حفظ کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن