اجتماعی و فرهنگی

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد اربعین استان تهران: مواکب برای دریافت آرد مورد نیاز با معرفی‌نامه استانداری به اداره کل غله مراجعه کنند

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران؛ محمد صائبی رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد اربعین استان تهران اظهار داشت: پس از  برگزاری جلسه هماهنگی توزیع نذورات اربعین، ستاد عتبات عالیات فهرستی بالغ بر ۹۴ موکب به حوزه اقتصادی استانداری ارسال داشته که بر اساس این فهرست دفتر اقتصادی معرفی نامه مواکب را برای دریافت آرد و سایر اقلام صادر می نماید.

وی ادامه داد: موکب های معرفی شده، می توانند هر روز از ساعت ۷ تا ۱۳ با داشتن معرفی نامه به استانداری تهران طبقه دهم دفتر اقتصادی مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۸۴۶۹۴۰۲۷ دفتر اقتصادی استانداری تهران تماس بگیرند.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد اربعین استان تهران خاطرنشان کرد: اداره کل غله استان با ایجاد ظرفیت برای هر موکب تحت عنوان خریدهای خاص در سامانه خرید آرد، امکان خرید آرد برای مواکب را فراهم کرده است.

صائبی سپس گفت: ستاد عتبات عالیات نیز مباشر خود را به دفتر اقتصادی معرفی کرده تا سایر اقلام نظیر برنج و شکر را به صورت متمرکز دریافت و توزیع کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا